close
تبلیغات در اینترنت
مورینیو :" فردا " تیم " خواهیم شد "

فوتبال

مورینیو سعی کرد که کمی انتقاداتش از تیم را در مصاحبه های اخیرش جبران کند . وی عصر با شبکه TVE1 مصاحبه کرد و بعد از ظهر در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با خدیرا حضور پیدا کرد . وی در ابتدا به شبکه اسپانیایی گفت :" من با بازیکنان در مورد حرفهایم در سویل صحبت نکردم چرا که قبلش به آنها این را گفته بودم . این اولین باری نیست که بازیکنانم این حرفها را می شنوند . مشکل است که پس از سالها حضور در فوتبال با چنین سورپرایز هایی مواجه شوم . صحبت هایی که من با خبرنگاران کردم را قبلش با بازیکنان و پیش از شکست در…

banner
براي اطلاع از آپدیت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

کدام بازیکن بهتر است؟

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
گالری عکس رونالدو گالری عکس رونالدو 3 1173 siamak
گوئرو : گوئرو :" اول باید رئال را ببریم و بعد منتظر بقیه نتایج بمانیم " 0 103 siavash
رونالدو در حال آشپزی رونالدو در حال آشپزی 0 311 siavash
یک قدم تا صد تایی شدن مورینیو در جام باشگاهای اروپا یک قدم تا صد تایی شدن مورینیو در جام باشگاهای اروپا 0 96 siavash
 لباس رئال مادرید لباس رئال مادرید 0 157 siavash
عکس بازیکنان رئال دربازی با اتلتیک بیلبائو عکس بازیکنان رئال دربازی با اتلتیک بیلبائو 0 132 siavash
تصویر تمرینات بازیکنان رئال در تاریخ19/11/2012 تصویر تمرینات بازیکنان رئال در تاریخ19/11/2012 0 109 siavash
آواتار های جدید بازیکنان رئال در بازی با اتلیتیک بیلبائو آواتار های جدید بازیکنان رئال در بازی با اتلیتیک بیلبائو 0 213 siavash
کریستیانو و داشتن 65 میلیون هوادار در شبکه های اجتماعی کریستیانو و داشتن 65 میلیون هوادار در شبکه های اجتماعی 0 105 siavash
گلها و لحظات حساس رئال مادرید - اتلتیک بیلبائو گلها و لحظات حساس رئال مادرید - اتلتیک بیلبائو 0 139 siavash
رئال مادرید 5-1 اتلتیک / شکار شیرها برای ترساندن رئال مادرید 5-1 اتلتیک / شکار شیرها برای ترساندن "السیتی" 0 88 siavash
بازی بعدی رئال مادرید 2013-2012 بازی بعدی رئال مادرید 2013-2012 0 112 siavash
گلزنی کریستیانو در صد بازی برای رئال گلزنی کریستیانو در صد بازی برای رئال 0 110 siavash
ژابی ، راموس و ایکر در جمع بهترین های سازمان لیگ ژابی ، راموس و ایکر در جمع بهترین های سازمان لیگ 0 94 siavash
بازی بعدی رئال مادرید 2013-2012 بازی بعدی رئال مادرید 2013-2012 0 112 siavash
رونالدو و خرید ویلا در سائوپائولو رونالدو و خرید ویلا در سائوپائولو 0 175 siavash
مرخص شدن رونالدو از اردوی پرتغال مرخص شدن رونالدو از اردوی پرتغال 0 92 siavash
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

مورینیو سعی کرد که کمی انتقاداتش از تیم را در مصاحبه های اخیرش جبران کند . وی عصر با شبکه TVE1 مصاحبه کرد و بعد از ظهر در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با خدیرا حضور پیدا کرد . 
وی در ابتدا به شبکه اسپانیایی گفت :" من با بازیکنان در مورد حرفهایم در سویل صحبت نکردم چرا که قبلش به آنها این را گفته بودم . این اولین باری نیست که بازیکنانم این حرفها را می شنوند . مشکل است که پس از سالها حضور در فوتبال با چنین سورپرایز هایی مواجه شوم . صحبت هایی که من با خبرنگاران کردم را قبلش با بازیکنان و پیش از شکست در میان گذاشته بودم . " اما او در کنفرانس مطبوعاتی حرفهایش را توجیه کرد و گفت :" پس از بازیها دوست ندارم با بازیکنان در رختکن باشم چرا که در آن موقع آنها آماده بحث نیستند . "
وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد جو رختکن گفت :" غیرممکن است که روابطی بهتر از این با هواداران داشته باشم . آنهایی که مرا می خواهند برایم اهمیت زیادی دارند . خانواده ام ، تیمم ، باشگاهم ، دستیارانم . با همه روابط بسیار خوبی دارم . مسئولیت شروع بد فصل با من است . نتوانسته ام که یک گروه متعهد را تشکیل دهم . نتوانستم که به این بازیکنان القا کنم که فوتبال ، اولویت اصلی است . حالا باید تلاش کنم که تیم مشابه فصل گذشته یا سالها قبل شود . در فوتبال فقط امروز و فردا وجود دارد ، نه دیروز و نه جامهایی که برده ایم . " تردیدی نیست که مسئولیت با چه کسی است . در تیمهایم اگر ببریم ، همه مسئول هستند و اگر ببازیم ، مقصر من هستم . " 
در حالی که پس از بازی با سویا ، مورینیو گفت که بین دو نیمه اگر قوانین دست و پایش را نمی بست ، هفت تعویض می کرد در مصاحبه با TVE گفت که برای بازی با سیتی در روز سه شنبه قرار نیست که ترکیب تیم دستخوش تغییر چندانی شود . وی گفت :"قرار نیست هفت تغییر داشته باشیم. همان طور که جان توشاک مدتها پیش گفته بود ، در روز شکست دوست داری هفت ، هشت تعویض داشته باشی و در میانه هفته ، چهار پنج تا و در بازی بعدی همان ترکیب را تکرار کنی . فکر نمی کنم این که گفتم تیم نشده ایم ، مسئولیت را روی دوش کس دیگری انداخته باشد . "
وی در کنفرانس مطبوعاتی نیز گفت :" ترکیب البته تغییراتی خواهد داشت . انگشت را به سمت بازیکنی که ممکن است خوب نبوده باشد نمی گیرم . سعی می کنم ترکیبی را بچینم که برای بازی مقابل حریفی که بازیکنان در بهترین سطح هستند ، مناسب باشد . " 
مربی رئال مادرید گفت که هرگز نشنیده که از میان بازیکنان ، کسی به پیش فصل اعتراض کند :" نشنیدم و نخواندم که هیچ بازیکنی در مورد من و کادر فنی صحبت کند . شاید اشاره شان به سفر به پورتو ریکو بود که روند آماده سازیشان را مختل کرد و باعث شد در فاصله دو روز تا شروع فصل از شرایط آرمانی دور شوند . آن یک اشتباه بود و تمام بازیکنان ملی پوش ما اذیت شدند . هر کسی بازیکنان را به هر جا که می خواهد می برد و با آنها هر کار که می خواهد می کند و این رئال مادرید ، سیتی یا باشگاه های دیگر هستند که آسیب می بینند . ما این را می دانستیم . در این جا همه چیز به طور حرفه ای پیش می رود . ما برنامه ریزی فصل 14-2013 را آغاز کرده ایم و نمی توانیم اعتراض کنیم . ما همچون سال گذشته آماده می شویم که به خوبی آماده شده باشیم . اگر کسی باید مورد انتقاد قرار گیرد ، آن شخصی است که برنامه ها را ریخته است . بقیه مربیان هم وقتی پشت دوربین ها با من دیدار می کنند ، می گویند که مربیان تیم های ملی اشتباه کرده اند . اما در مقابل دوربین ها کمتر کسی شکایت می کند و بیشتر ساکت می شوند . " 
مورینیو در مورد شانس های تیمش برای بازی با سیتی گفت :" در شرایطی مناسب به بازی با سیتی می رسیم . سوپرکاپ خوبی را داشتیم اما شروع فصلمان بسیار بد بود و بازیهای بسیار بدی داشتیم . شاید به یک بازی بسیار مشکل نیاز داشته باشیم . سیتی صاحب یک ترکیب مهم است . آ«ها از بخت های چمپیونزلیگ هستند . " 
وی با قطعیت گفت :" مطمئنم که فردا تیم می شویم و همه در کنار هم خواهند بود . همه می خواهیم تا با همدیگر کار کنیم . بازیکنان تلاش خواهند کرد که آداب حرفه ای را رعایت کنند . شاید کمی خودباوری و اعتماد به نفس را کم داشته باشیم . بازی مقابل سیتی پس از یک بازی فاجعه بار ، آسان نیست . شاید اشتباه کنم اما فکر می کنم که در بهترین سطح باشیم . "
مورینیو در این باره که شاید رئال به خاطر چمپیونزلیگ ، قید لالیگا را بزند هم گفت :" قبول ندارم . تیمی نظیر رئال مادرید نباید فقط به یک تورنمنت فکر کنم . شاید یکی را جدی تر بگیرد اما نباید از دیگری غافل شود . ما می توانیم ببازیم ، اما نه این گونه . برای من بازی چمپیونزلیگ برابر سیتی مثل بازی با ختافه هیجان انگیز است . اگر کسی است که این طوری فکر نمی کند ، گیج می زند و باید در آداب زندگیش تجدید نظر کند . " 
وی در مورد احتمال واکنش برنابئو به رفتار ناشایست کریستیانو در دو هفته اخیر هم گفت :" نمی دانم . می دانم که هواداران با مجموعه تیم رفتار می کنند اما نمی دانم که با بازیکن الف ، ب یا پ چطور رفتار می کنند . همه ما جامهایی برده ایم و موفقیت هایی در دوران فوتبالمان داشته ایم . نباید نگران رفتار هواداران باشیم یا احساس فشار کنیم . فشارها فقط روی من است و این به من انگیزه می دهد . هیچ انتقاد یا حمایتی مرا نیرومند تر نخواهد کرد . من زمانی که فکر می کنم که خوب کار نکرده ام ، شرایط خوبی ندارم و فکر می کنم که تیم هم چنین نظری دارم . " 
وی در مورد حرفهای دنی آلوس که از کاکا دفاع کرده بود هم صحبتی نکرد .


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 83
:: ارسال شده در: اخبار , مربیان ,
:: مطالب مرتبط: سایت رونالدو , صعود دورتموند به رتبه دوم بوندس ليگا , کریستیانو :" مقایسه مورینیو - فرگوسن مثل مقایسه پورشه - فراری است " , "تور برنابئو هدیه ای برای کودکان " , تثبيت صدرنشيني استقلال باپيروزي برابرسايپا , رونالدو: مورينيو بهترين مربي دنيا است , کمک ميليون دلاري رونالدو به کودکان غزه , تلاش رئال برای تمدید قرارداد ژابی تا 2016 / تمدید هیگوائین رسمی می شود , رونالدو :" مطمئنم در نیوکمپ برنده می شویم " , شادی رافا نادال بعد از گلزنی رونالدو ,
نویسنده : سیاوش عبدی
تاریخ : [سه شنبه 28 شهريور 1391 ] [ 1:14]
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
سایت رونالدو تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391
یه خواهش از همه تاریخ : چهارشنبه 15 آذر 1391
توقف سيتي برابر ليورپول و پيروزي تاتنهام تاریخ : یکشنبه 15 بهمن 1391
صعود دورتموند به رتبه دوم بوندس ليگا تاریخ : یکشنبه 15 بهمن 1391
کریستیانو :" مقایسه مورینیو - فرگوسن مثل مقایسه پورشه - فراری است " تاریخ : یکشنبه 15 بهمن 1391
"تور برنابئو هدیه ای برای کودکان " تاریخ : جمعه 15 دی 1391
تثبيت صدرنشيني استقلال باپيروزي برابرسايپا تاریخ : دوشنبه 11 دی 1391
گران ترین بلیط اولدترافورد : 57 یورو / ارزان ترین بلیط برنابئو : 70 یورو ! تاریخ : دوشنبه 11 دی 1391
عکس کریستیانو رونالدو تاریخ : پنجشنبه 16 آذر 1391
عکس های زیبا رونالدو تاریخ : پنجشنبه 16 آذر 1391
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
easymoblog آمار مطالب
» کل مطالب : 300
» کل نظرات : 24
stat آمار کاربران
» افراد آنلاین : 1
» تعداد اعضا : 158

onlineuser کاربران آنلاین

servertime آمار بازدید
» بازدید امروز : 11
» باردید دیروز : 15
» ورودی گوگل امروز : 0
» ورودی گوگل دیروز : 0
» بازدید هفته : 116
» بازدید ماه : 347
» بازدید سال : 4,817
» بازدید کلی : 76,197
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir

Begin PArsToOls.com ‍--> تماس با ما